• Hoofdsponsor
  • Programma Sleat 1

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieVeldPlaatsDetails
    20 apr.14:30Sleat 1 - VHK 1Sportpark 't Krudfjildveld 1SLOTEN FR
    4 mei15:15Ens 1 - Sleat 1Sportpark De Seidelhorstveld 1ENS
    11 mei14:30Sleat 1 - Steenwijker Boys 1Sportpark 't Krudfjildveld 1SLOTEN FR
    25 mei14:30Delfstrahuizen 1 - Sleat 1Sportpark De Kampen veld 1DELFSTRAHUIZEN
  • Programma Sleat 2

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieVeldPlaatsDetails
    20 apr.12:15Sleat 2 - Oeverzwaluwen 2Sportpark 't Krudfjildveld 1SLOTEN FR
    4 mei14:30Sleat 2 - V.V. Heerenveen 5Sportpark 't Krudfjildveld 1SLOTEN FR
    11 mei12:15Sleat 2 - Waterpoort Boys 4Sportpark 't Krudfjildveld 1SLOTEN FR
    18 mei12:25ST Arum/Stormvogels'64 3 - Sleat 2Sportpark De Bining/vv Arumveld 1ARUM
    25 mei13:00CVVO 5 - Sleat 2Sportpark De Rienveld 2 - B - veldLEMMER
  • Programma Sleat 45+

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieVeldPlaats
    19 apr.20:00Balk 45+1 - Sleat 45+1Sportpark De Wilgenveld 1 A - ABALK
    19 apr.20:30Sleat 45+1 - De Walde 45+1Sportpark De Wilgenveld 1 ABALK
    19 apr.21:00NOK 45+1 - Sleat 45+1Sportpark De Wilgenveld 1 BBALK
    19 apr.21:30Sleat 45+1 - Woudsend 45+1Sportpark De Wilgenveld 1 BBALK
    10 mei20:00De Walde 45+1 - Sleat 45+1Sportpark Waldstreffenveld 1 AOUDEGA GAAST SLEAT
    10 mei20:30Sleat 45+1 - NOK 45+1Sportpark Waldstreffenveld 1 AOUDEGA GAAST SLEAT
    10 mei21:00Balk 45+1 - Sleat 45+1Sportpark Waldstreffenveld 1 BOUDEGA GAAST SLEAT
    10 mei21:30Sleat 45+1 - Woudsend 45+1Sportpark Waldstreffenveld 1 BOUDEGA GAAST SLEAT
    24 mei20:00NOK 45+1 - Sleat 45+1Sportpark De Skelpveld 1 AOUDEMIRDUM
    24 mei20:30Sleat 45+1 - De Walde 45+1Sportpark De Skelpveld 1 AOUDEMIRDUM
    24 mei21:00Balk 45+1 - Sleat 45+1Sportpark De Skelpveld 1 BOUDEMIRDUM
    24 mei21:30Sleat 45+1 - Woudsend 45+1Sportpark De Skelpveld 1 BOUDEMIRDUM
  • Programma Sleat 35+

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieVeldPlaats
    19 apr.19:30Hielpen 35+1 - Sleat 35+1Sportpark 't Krudfjildveld 1 ASLOTEN FR
    19 apr.20:00Sleat 35+1 - QVC 35+1Sportpark 't Krudfjildveld 1 ASLOTEN FR
    19 apr.21:00NOK 35+1 - Sleat 35+1Sportpark 't Krudfjildveld 1 ASLOTEN FR
    19 apr.21:30Sleat 35+1 - Bakhuizen 35+1Sportpark 't Krudfjildveld 1 ASLOTEN FR
    10 mei19:30Sleat 35+1 - Bakhuizen 35+1Sportpark De Skelpveld 1 BOUDEMIRDUM
    10 mei20:30Hielpen 35+1 - Sleat 35+1Sportpark De Skelpveld 1 BOUDEMIRDUM
    10 mei21:00Sleat 35+1 - QVC 35+1Sportpark De Skelpveld 1 BOUDEMIRDUM
    10 mei21:30NOK 35+1 - Sleat 35+1Sportpark De Skelpveld 1 AOUDEMIRDUM
  • Programma Sleat 18+

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieVeldPlaats
    19 apr.19:30Sleat 18+1 - SDS 18+1Sportpark De Sandobbeveld 1 BKOUDUM
    19 apr.20:30Balk 18+1 - Sleat 18+1Sportpark De Sandobbeveld 1 BKOUDUM
    19 apr.21:00Sleat 18+1 - LSC 1890 18+2Sportpark De Sandobbeveld 1 BKOUDUM
    19 apr.21:30Oeverzwaluwen 18+1 - Sleat 18+1Sportpark De Sandobbeveld 1 AKOUDUM
    10 mei19:30Oeverzwaluwen 18+1 - Sleat 18+1Sportpark Skoalleseizeveld 1 BEASTEREIN
    10 mei20:00Sleat 18+1 - Balk 18+1Sportpark Skoalleseizeveld 1 BEASTEREIN
    10 mei20:30LSC 1890 18+2 - Sleat 18+1Sportpark Skoalleseizeveld 1 AEASTEREIN
    10 mei21:00Sleat 18+1 - SDS 18+1Sportpark Skoalleseizeveld 1 AEASTEREIN