• Sleat 2

  • Staf

    NaamRolFoto
    Lootsma, ArjanOverige staf
    Sikkes, AntonOverige staf
  • Teamindeling

    NaamFunctieFoto
    Bron, RolfAanvaller
    Hendriks, ReintAanvaller
    Hes, Rick vanVerdediger
    Hoek, Tjitte op deAanvaller
    Hoop, Arjen deAanvaller
    Lootsma, ArjanMiddenvelder
    Op de Hoek, JoukeMiddenvelder
    Pietersma, SanderVerdediger
    Schaper, ErwinVerdediger
    Schaper, WesleyAanvaller
    Schotanus, ReitzeMiddenvelder
    Sikkes, NicoAanvaller
    Sikkes, RudyMiddenvelder
    Veen, Jesse van derVerdediger
    Veen, Jurjen v/dVerdediger
    Veen, Niels van derAanvaller
    Vries, Pascal deAanvaller

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieInfo
    4 dec. 14:30Sleat 2 - ONS Sneek 2Sportpark 't Krudfjild
    11 dec. 14:30VVI 4 - Sleat 2Sportpark de Stripe
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    20 nov.Sleat 2 - Scharnegoutum'70 32 - 0
  • Poulestanden Sleat 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Bolsward 4760140112918
    2Waterpoort Boys 355002581715
    3Sleat 275021810815
    4FC Wolvega 495042724315
    5VVI 484133124713
    6Scharnegoutum'70 3640223121112
    7CVVO 464022114712
    8SC Joure 883142124-310
    9ONS Sneek 262041629-136
    10HJSC 272051227-156
    11TOP'63 382062238-166
    12SC Joure 790091247-350

    Poulestanden Sleat 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sleat 211004043
    2EBC 1100104-40

    Poulestanden Sleat 2 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVBO 21100100103
    2Oudehaske 3110010193
    3SC Stadspark 611008083
    4Wykels Hallum 311008173
    5Grijpskerk 511009363
    6Grijpskerk 411007163
    7Be Quick D 511007253
    8S.F. Deinum 311005053
    9Holwerd 211005053
    10FC Wolvega 311006243
    11FC Burgum 411005143
    12HFC '15 511005143
    13Velocitas 1897 511005143
    14Lycurgus 1211005233
    15Scharnegoutum'70 311004133
    16VEV'67 511004133
    17Blauw Wit '34 811003033
    18Damacota 211003033
    19Sleat 211003033
    20FC Klazienaveen 511006423
    21ONS Sneek 311005323
    22Flevo Boys 511004223
    23Udiros 211004223
    24Drogeham 211003123
    25't Fean'58 511003123
    26SVN'69 211003123
    27SC Bolsward 511002023
    28DIO Groningen 211002023
    29DVC Appingedam 411002023
    30The Knickerbockers 1711005413
    31Gorecht 411004313
    32SC Joure 711003213
    33Nagele 211003213
    34Actief 211002113
    35BSVV 311002113
    36GRC Groningen 311002113
    37LTC 611002113
    38Bargeres 211001013
    39S.C. Stiens 411001013
    40VAKO 211001013
    41Leeuwarder Zwaluwen 711004403
    42DVC Appingedam 511003303
    43HZVV 811003303
    44Beetgum 211002203
    45SC Rouveen 411001103
    46Rood Zwart Baflo 211001103
    47SVM 411001103
    48SV Bedum 500000000
    49SC Loppersum 300000000
    50Lycurgus 1400000000
    51NKVV 200000000
    52vv Winsum 400000000
    53SC Franeker 510014400
    54Poolster 310013300
    55Staphorst 810013300
    56Blauw Wit '34 710012200
    57SC Genemuiden 510011100
    58Middelstum 310011100
    59Urk 810011100
    60VVK 5100145-10
    61FC Zuidlaren 3100134-10
    62CVVO 4100123-10
    63RKO 2 (zat)100123-10
    64Achilles 1894 5100112-10
    65ACV 8100112-10
    66HFC '15 3100112-10
    67VAKO 3100112-10
    68BSVV 2100101-10
    69Oostergo 2100101-10
    70VVAK 2100101-10
    71Zwartemeerse Boys 2100146-20
    72SC Bolsward 4100135-20
    73Blue Boys 2100124-20
    74d' Olde Veste'54 5100124-20
    75RWF 4100113-20
    76SC Veenwouden 3100113-20
    77De Weide 4100113-20
    78SV Bedum 6100102-20
    79CVVO 3100102-20
    80Oosterparkers 2100102-20
    81The Knickerbockers 18100125-30
    82Harkema Opeinde 3100114-30
    83Waterpoort Boys 3100114-30
    84Be Quick D 4100103-30
    85ONS Sneek 2100103-30
    86FC Ter Apel '96 2100103-30
    87Waskemeer 4100126-40
    88Amicitia VMC 6100115-40
    89Kollum 4100115-40
    90VVK 6100115-40
    91Holwerd 3100127-50
    92FC Burgum 5100105-50
    93Lions'66 2100105-50
    94Gruno 5100139-60
    95The Knickerbockers 16100117-60
    96Leovardia 6100118-70
    97Amicitia VMC 7100108-80
    98Waskemeer 31001110-90
    99SC Erica 21001010-100

    Poulestanden Sleat 2 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Grijpskerk 411008173
    2Sleat 211006063
    3LTC 611006153
    4SC Rouveen 411005143
    5HFC '15 511004043
    6S.F. Deinum 311005233
    7FC Wolvega 311004133
    8S.C. Stiens 411003033
    9Holwerd 211005323
    10Oudehaske 311003123
    11SVBO 211002023
    12't Fean'58 511003213
    13Lycurgus 1211003213
    14Actief 211002113
    15Flevo Boys 511002113
    16Gorecht 411002113
    17DIO Groningen 211001013
    18SC Loppersum 311003303
    19SC Stadspark 611002203
    20Bargeres 211002203
    21VEV'67 511002203
    22SC Bolsward 500000000
    23BSVV 300000000
    24Leeuwarder Zwaluwen 700000000
    25Rood Zwart Baflo 200000000
    26Scharnegoutum'70 300000000
    27DVC Appingedam 410013300
    28Velocitas 1897 510012200
    29FC Klazienaveen 510012200
    30FC Burgum 410012200
    31Drogeham 2100123-10
    32DVC Appingedam 5100123-10
    33GRC Groningen 3100112-10
    34Nagele 2100112-10
    35VAKO 2100112-10
    36The Knickerbockers 17100101-10
    37Wykels Hallum 3100135-20
    38Blauw Wit '34 8100113-20
    39HZVV 8100102-20
    40Beetgum 2100125-30
    41SVN'69 2100114-30
    42Be Quick D 5100103-30
    43SVM 4100115-40
    44Grijpskerk 5100104-40
    45Damacota 2100116-50
    46SC Joure 7100106-60
    47vv Winsum 4100118-70

    Poulestanden Sleat 2 (B1430 Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Actief 200000000
    2Bargeres 200000000
    3BSVV 300000000
    4S.F. Deinum 300000000
    5DIO Groningen 200000000
    6't Fean'58 500000000
    7Flevo Boys 500000000
    8Gorecht 400000000
    9Grijpskerk 400000000
    10HFC '15 500000000
    11Holwerd 200000000
    12Leeuwarder Zwaluwen 700000000
    13SC Loppersum 300000000
    14LTC 600000000
    15Lycurgus 1200000000
    16Oudehaske 300000000
    17Rood Zwart Baflo 200000000
    18SC Rouveen 400000000
    19Sleat 200000000
    20SC Stadspark 600000000
    21S.C. Stiens 400000000
    22SVBO 200000000
    23VEV'67 500000000
    24FC Wolvega 300000000