• Hoofdsponsor
  • Sleat 1

  • v.l.n.r boven: Ad van Casteren, Eric Ybema, Dirk Arend Wondergem, Kellen Cattel, Kevin Albada, Wesley Schaper, Thomas de Vries, Tjalling de Jong. 
    v.l.n.r. midden: Jan Tijm, Maurits Flapper, Cor Wisse Tijm, Frist Tijm, Nico Sikkes, Arjan Lootsma, Jort Albada, Wander Rijpstra, Geke Feenstra.
    v.l.n.r. onder: Arie Mink Verhoeff, Tammo Kuyl, Arjen de Hoop, Tonnie Kerstma, Roel Altenburg, Jasper Abma, Alex Kornet. 
     
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1M.S.C. 119163058184051
    2VHK 119114462293337
    3vv Steenwijk 11810444136534
    4Creil-Bant 120104648272134
    5SVN'69 11986542321030
    6Delfstrahuizen 1196763042-1225
    7Oudehaske 1207493144-1325
    8Sleat 1206592632-623
    9Olympia'28 1196493237-522
    10Ens 12062123965-2620
    11Nagele 1185492931-219
    12Tollebeek 12044123747-1016
    13Steenwijker Boys 11925123065-3511
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Sleat 1

    VS

    VHK 1

    20 april 202414:30 uur
    Sportpark 't Krudfjild veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Poule programma

    DatumAanvangstijdThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
    20 apr 202414:30Sleat 1VHK 1Sportpark 't KrudfjildSLOTEN FR
    04 mei 202415:15Ens 1Sleat 1Sportpark De SeidelhorstENS
    11 mei 202414:30Sleat 1Steenwijker Boys 1Sportpark 't KrudfjildSLOTEN FR
  • Pouleuitslagen

    AanvangstijdDatumThuisteamUitteamUitslag
    14:302024-04-06 00:00:00.00Sleat 1Nagele 11 - 1
    14:302024-04-13 00:00:00.00Tollebeek 1Sleat 13 - 1
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldo
    1Workum 13210532
    2Sleat 13111761
    3QVC 1310234-1
    4Hielpen 1310235-2
  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Staf

    NaamFoto
    Jong, Tjalling de
    Kerstma, Tonnie
    Tijm, Jan

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamindeling

    NaamFunctieFoto
    Abma, JasperMiddenvelder
    Albada, Jort
    Albada, KevinAanvaller
    Altenburg, RoelVerdediger
    Casteren, Ad vanVerdediger
    Flapper, MauritsAanvaller
    Hoop, Arjen de
    Kornet, AlexVerdediger
    Kuyl, TammoAanvaller
    Lootsma, Arjan
    Melchers, ErwinVerdediger
    Rijpstra, Wander
    Schaper, Wesley
    Tijm, Cor-Wisse -Middenvelder
    Vries, Pascal de
    Vries, Thomas Pier deMiddenvelder
    Wondergem, Dirk Arend
    Ybema, EricMiddenvelder

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.