Sponsors

Competitie indeling Sleat 1

26 augustus 2020 13:15


Sleat 1 begint op 19 september de competitie met een thuiswedstrijd tegen QVC 1

19 september

14.30 uur

Sleat 1 – QVC 1

26 september

14.30 uur

AVC 1 – Sleat 1

3 oktober

14.30 uur

NOK 1 – Sleat 1

10 oktober

14.30 uur

Sleat 1 – HJSC 1

17 oktober

14.30 uur

Delfstrahuizen 1 – Sleat 1

24 oktober

14.30 uur

Sleat 1 – Tollebeek 1

31 oktober

14.30 uur

WPB 1 – Sleat 1

7 november

14.30 uur

Sleat 1 – Foarut 1

21 november

14.30 uur

De Walde 1 – Sleat 1

28 november

14.30 uur

Sleat 1 – sc Franeker 1

5 december

14.30 uur

SSA Creil-Bant 1 – Sleat 1

12 december

14.30 uur

Sleat 1 – TOP’63 1

 

 

 

16 januari

15.00 uur

Sc Bolsward 1 – Sleat 1

23 januari

14.30 uur

Sleat 1 – Delfstrahuizen 1

30 januari

14.30 uur

HJSC 1 – Sleat 1

6 februari

14.30 uur

QVC 1 – Sleat 1

27 februari

14.30 uur

Sleat 1 – WPB 1

6 maart

14.30 uur

Foarut 1 – Sleat 1

13 maart

14.30 uur

Sleat 1 – De Walde 1

20 maart

14.30 uur

Sleat 1 – SSA Creil-Bant 1

27 maart

15.00 uur

Sc Franeker 1 – Sleat 1

10 april

14.30 uur

Sleat 1 – sc Bolsward 1

17 april

15.00 uur

Tollebeek 1 – Sleat 1

24 april

14.30 uur

Sleat 1 – NOK 1

8 mei

14.30 uur

TOP’63 1 – Sleat 1

15 mei

14.30 uur

Sleat 1 – AVC 1

 

19 september

14.30 uur

Sleat 1 – QVC 1

26 september

14.30 uur

AVC 1 – Sleat 1

3 oktober

14.30 uur

NOK 1 – Sleat 1

10 oktober

14.30 uur

Sleat 1 – HJSC 1

17 oktober

14.30 uur

Delfstrahuizen 1 – Sleat 1

24 oktober

14.30 uur

Sleat 1 – Tollebeek 1

31 oktober

14.30 uur

WPB 1 – Sleat 1

7 november

14.30 uur

Sleat 1 – Foarut 1

21 november

14.30 uur

De Walde 1 – Sleat 1

28 november

14.30 uur

Sleat 1 – sc Franeker 1

5 december

14.30 uur

SSA Creil-Bant 1 – Sleat 1

12 december

14.30 uur

Sleat 1 – TOP’63 1

 

 

 

16 januari

15.00 uur

Sc Bolsward 1 – Sleat 1

23 januari

14.30 uur

Sleat 1 – Delfstrahuizen 1

30 januari

14.30 uur

HJSC 1 – Sleat 1

6 februari

14.30 uur

QVC 1 – Sleat 1

27 februari

14.30 uur

Sleat 1 – WPB 1

6 maart

14.30 uur

Foarut 1 – Sleat 1

13 maart

14.30 uur

Sleat 1 – De Walde 1

20 maart

14.30 uur

Sleat 1 – SSA Creil-Bant 1

27 maart

15.00 uur

Sc Franeker 1 – Sleat 1

10 april

14.30 uur

Sleat 1 – sc Bolsward 1

17 april

15.00 uur

Tollebeek 1 – Sleat 1

24 april

14.30 uur

Sleat 1 – NOK 1

8 mei

14.30 uur

TOP’63 1 – Sleat 1

15 mei

14.30 uur

Sleat 1 – AVC 1

 

19 september

14.30 uur

Sleat 1 – QVC 1

26 september

14.30 uur

AVC 1 – Sleat 1

3 oktober

14.30 uur

NOK 1 – Sleat 1

10 oktober

14.30 uur

Sleat 1 – HJSC 1

17 oktober

14.30 uur

Delfstrahuizen 1 – Sleat 1

24 oktober

14.30 uur

Sleat 1 – Tollebeek 1

31 oktober

14.30 uur

WPB 1 – Sleat 1

7 november

14.30 uur

Sleat 1 – Foarut 1

21 november

14.30 uur

De Walde 1 – Sleat 1

28 november

14.30 uur

Sleat 1 – sc Franeker 1

5 december

14.30 uur

SSA Creil-Bant 1 – Sleat 1

12 december

14.30 uur

Sleat 1 – TOP’63 1

 

 

 

16 januari

15.00 uur

Sc Bolsward 1 – Sleat 1

23 januari

14.30 uur

Sleat 1 – Delfstrahuizen 1

30 januari

14.30 uur

HJSC 1 – Sleat 1

6 februari

14.30 uur

QVC 1 – Sleat 1

27 februari

14.30 uur

Sleat 1 – WPB 1

6 maart

14.30 uur

Foarut 1 – Sleat 1

13 maart

14.30 uur

Sleat 1 – De Walde 1

20 maart

14.30 uur

Sleat 1 – SSA Creil-Bant 1

27 maart

15.00 uur

Sc Franeker 1 – Sleat 1

10 april

14.30 uur

Sleat 1 – sc Bolsward 1

17 april

15.00 uur

Tollebeek 1 – Sleat 1

24 april

14.30 uur

Sleat 1 – NOK 1

8 mei

14.30 uur

TOP’63 1 – Sleat 1

15 mei

14.30 uur

Sleat 1 – AVC 1

 

19 september

14.30 uur

Sleat 1 – QVC 1

26 september

14.30 uur

AVC 1 – Sleat 1

3 oktober

14.30 uur

NOK 1 – Sleat 1

10 oktober

14.30 uur

Sleat 1 – HJSC 1

17 oktober

14.30 uur

Delfstrahuizen 1 – Sleat 1

24 oktober

14.30 uur

Sleat 1 – Tollebeek 1

31 oktober

14.30 uur

WPB 1 – Sleat 1

7 november

14.30 uur

Sleat 1 – Foarut 1

21 november

14.30 uur

De Walde 1 – Sleat 1

28 november

14.30 uur

Sleat 1 – sc Franeker 1

5 december

14.30 uur

SSA Creil-Bant 1 – Sleat 1

12 december

14.30 uur

Sleat 1 – TOP’63 1

 

 

 

16 januari

15.00 uur

Sc Bolsward 1 – Sleat 1

23 januari

14.30 uur

Sleat 1 – Delfstrahuizen 1

30 januari

14.30 uur

HJSC 1 – Sleat 1

6 februari

14.30 uur

QVC 1 – Sleat 1

27 februari

14.30 uur

Sleat 1 – WPB 1

6 maart

14.30 uur

Foarut 1 – Sleat 1

13 maart

14.30 uur

Sleat 1 – De Walde 1

20 maart

14.30 uur

Sleat 1 – SSA Creil-Bant 1

27 maart

15.00 uur

Sc Franeker 1 – Sleat 1

10 april

14.30 uur

Sleat 1 – sc Bolsward 1

17 april

15.00 uur

Tollebeek 1 – Sleat 1

24 april

14.30 uur

Sleat 1 – NOK 1

8 mei

14.30 uur

TOP’63 1 – Sleat 1

15 mei

14.30 uur

Sleat 1 – AVC 1

 

19 september

14.30 uur

Sleat 1 – QVC 1

26 september

14.30 uur

AVC 1 – Sleat 1

3 oktober

14.30 uur

NOK 1 – Sleat 1

10 oktober

14.30 uur

Sleat 1 – HJSC 1

17 oktober

14.30 uur

Delfstrahuizen 1 – Sleat 1

24 oktober

14.30 uur

Sleat 1 – Tollebeek 1

31 oktober

14.30 uur

WPB 1 – Sleat 1

7 november

14.30 uur

Sleat 1 – Foarut 1

21 november

14.30 uur

De Walde 1 – Sleat 1

28 november

14.30 uur

Sleat 1 – sc Franeker 1

5 december

14.30 uur

SSA Creil-Bant 1 – Sleat 1

12 december

14.30 uur

Sleat 1 – TOP’63 1

 

 

 

16 januari

15.00 uur

Sc Bolsward 1 – Sleat 1

23 januari

14.30 uur

Sleat 1 – Delfstrahuizen 1

30 januari

14.30 uur

HJSC 1 – Sleat 1

6 februari

14.30 uur

QVC 1 – Sleat 1

27 februari

14.30 uur

Sleat 1 – WPB 1

6 maart

14.30 uur

Foarut 1 – Sleat 1

13 maart

14.30 uur

Sleat 1 – De Walde 1

20 maart

14.30 uur

Sleat 1 – SSA Creil-Bant 1

27 maart

15.00 uur

Sc Franeker 1 – Sleat 1

10 april

14.30 uur

Sleat 1 – sc Bolsward 1

17 april

15.00 uur

Tollebeek 1 – Sleat 1

24 april

14.30 uur

Sleat 1 – NOK 1

8 mei

14.30 uur

TOP’63 1 – Sleat 1

15 mei

14.30 uur

Sleat 1 – AVC 1

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!